Nasıl Güncelleme yapabilirim?

Esetnod32 en populer antivirus programıdır. Eset antivirus programı hem hızlı çalışır hemde bilgisayarınızı kasmaz rahatça oyunlarınızı oynayabilir ve internette sorf edebilirsiniz. Esetnod32 bilgisayarınızı her türlü tehlikeye karşı korur.


Öncelikle Eset AntiVirus programını verdiğim linkten indirmeniz gerekmektedir.
ESET AntiVirus İndir


Esetnod32 nin 64-bit ve 32-bit sürümlerini indirmek bedavadır. ( eğer username ve password isterse İjooy's ESET Nod32 AntiVirus Kullanıcı adı ve şifreleri blogundaki şifreleri kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir )


Verdiğim kullanıcı adı ve şifrelerin ortalama kullanım zamanı 3 aydır. Ancak aynı kullanıcı adı ve şifre 10 dan fazla kişi tarafından kullanıldığı için bu süre kısalabilir. Bunun için aralıklarla sayfamıza göz atıp yeni kullanıcı adı ve şifrelerini kontrol ediniz.


ESET Nod32 için nasıl güncel şifre ve kullanıcı adı bulabilirim ?


İnternet'te zaman harcamana gerek yok! Artık tek yapman gereken bizi takip etmek yada bookmarks (yer imleri) larınıza eklemek. Olay bu kadar basit işte sonrasında bizde sana kullanıcı adı ve şifreleri daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaştırabileceğiz.


Şimdi İjooy's ESET Nod32 AntiVirus Kullanıcı adı ve şifreleri bloguna git
http://eset-nod32keyler.blogspot.com/
kullanıcı adını ve şifresini kopyala , ESET Nod32 güncelleme bölümünde username & password'un içine yapıştır. Hepsi bu kadar.


Siz bizim için değerlisiniz..